Titles you rated
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
Atomic BlondeRated ★ 2.5
Justice LeagueRated ★ 2.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
A Special LadyRated ★ 1.5
JigsawRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
GeostormRated ★ 2.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 1.5
Jurassic WorldRated ★ 2.5
The King's Case NoteRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 2.0
The FortressRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 2.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 1.5