Movies
Ratings
347
FlowRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
CamerapersonRated ★ 4.0
Claire's CameraRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
OasisRated ★ 4.0
Yourself and YoursRated ★ 4.5
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 3.5
Nowhere to HideRated ★ 3.5
Close Your EyesRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0
The Story of SouleymaneRated ★ 4.5
The EndRated ★ 3.0
DahomeyRated ★ 3.0
It's Not MeRated ★ 3.0
The Girl with the NeedleRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 4.0
Band of OutsidersRated ★ 3.5