Titles you rated
A Scanner DarklyRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 3.5
Eight Legged FreaksRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
Shark TaleRated ★ 2.0
HancockRated ★ 2.5
Enemy of the StateRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.0
JobsRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.0- Twilight Zone: The MovieRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0