Movies
Ratings
113
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.5
KnowingRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
GoosebumpsRated ★ 1.0