Movies
Ratings
416
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
CodaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
FailanRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0