Titles you rated
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0