Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
Bunshinsaba 2Rated ★ 0.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Speed RacerRated ★ 0.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 5.0