Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5