Movies
Ratings
72
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 3.5
Marine BoyRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.5