Movies
Ratings
200- SinglesRated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 3.5
SidewaysRated ★ 4.0
ShortbusRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 4.0
Open Your EyesRated ★ 3.0
OasisRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 3.5
The Ugly TruthRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.5
South BoundRated ★ 3.5
Patch AdamsRated ★ 4.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 3.5
Portrait of a BeautyRated ★ 2.0