Titles you rated
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 3.5
- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 5.0
Be ArrogantRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Me too, Flower!Rated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 2.0