Movies
Ratings
47
Taking ChanceRated ★ 4.5
Thank You for Your ServiceRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 3.0- The Next Generation: Patlabor 2Rated ★ 2.0
RanRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
The WrestlerRated ★ 4.5
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 3.5
Outrage BeyondRated ★ 4.5
Courage Under FireRated ★ 1.5
YojimboRated ★ 4.5
Seven SamuraiRated ★ 4.5
RashomonRated ★ 4.5
The PianoRated ★ 4.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 1.5