Titles you rated
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5