Movies
Ratings
189
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Curly SueRated ★ 3.5
LoganRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
TedRated ★ 1.5
The Blind SideRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5