Titles you rated
Begin AgainRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 2.0
Happy TogetherRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 4.5
DisturbiaRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 2.5
Seven DaysRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 2.5
Good Morning PresidentRated ★ 3.0
Last PresentRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 4.5
Free WillyRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0