Titles you rated
The NotebookRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0- WishRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0