Movies
Ratings
550 No Other ChoiceRated ★ 4.0 No Other ChoiceRated ★ 4.0
 One Battle After AnotherRated ★ 4.0 One Battle After AnotherRated ★ 4.0
 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
 SupermanRated ★ 3.0 SupermanRated ★ 3.0
 WickedRated ★ 3.5 WickedRated ★ 3.5
 SinnersRated ★ 4.0 SinnersRated ★ 4.0
 Bring Her BackRated ★ 4.0 Bring Her BackRated ★ 4.0
 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
 The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0 The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
 28 Years LaterRated ★ 4.5 28 Years LaterRated ★ 4.5
 HappyendRated ★ 5.0 HappyendRated ★ 5.0
 Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5 Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
 Minecraft: The MovieRated ★ 4.0 Minecraft: The MovieRated ★ 4.0
 ConclaveRated ★ 4.5 ConclaveRated ★ 4.5
 [REC]Rated ★ 4.5 [REC]Rated ★ 4.5
 The Night OwlRated ★ 4.0 The Night OwlRated ★ 4.0
 CompanionRated ★ 4.0 CompanionRated ★ 4.0
 Mickey 17Rated ★ 4.5 Mickey 17Rated ★ 4.5
 The SubstanceRated ★ 4.0 The SubstanceRated ★ 4.0