Titles you rated
Dining TogetherRated ★ 2.0
Late Night RestaurantRated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.5
My Little TelevisionRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 4.5