Movies
Ratings
93
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Father Is A DogRated ★ 0.5
127 HoursRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 1.5
ShrekRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5
An Ethics LessonRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Men Behind the SunRated ★ 3.0
Evil DeadRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Mourning GraveRated ★ 2.0
Saw VRated ★ 3.5