Series
Ratings
285
The ChairRated ★ 4.0
Firefly Lane Season 2Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Firefly Lane Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
MistyRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5