Movies
Ratings
347
Ready Player OneRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 2.5
Law Abiding CitizenRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Time RenegadesRated ★ 1.5
CloserRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
The Sound of a FlowerRated ★ 1.5