Titles you rated
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Dining TogetherRated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 1.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
Golden TimeRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 1.5