Titles you rated
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 0.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
GlassRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5