Movies
Ratings
23
Cold EyesRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
BlindRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0