Movies
Ratings
288
Begin AgainRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Falling for ChristmasRated ★ 2.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Work ItRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 4.5
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 3.5
Someone GreatRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Wild ChildRated ★ 3.5
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 3.5
Tall GirlRated ★ 1.0
The Lion KingRated ★ 3.0