Movies
Ratings
186
The HolidayRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 3.0
One DayRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
Mr. NobodyRated ★ 4.5
My Brilliant LifeRated ★ 2.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 5.0