Series
Ratings
45
FingersmithRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.5
Secret LoveRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 2.5
Mischievous KissRated ★ 1.5
White ChristmasRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 5.0