Titles you rated
RatatouilleRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 1.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
UpRated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.0