Series
Ratings
187
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 4.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.5
Junji Ito CollectionRated ★ 4.0
DARLING in the FRANXXRated ★ 2.5
Kemono FriendsRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.5- CharlotteRated ★ 4.5
Pop Team EpicRated ★ 5.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.5
Eromanga SenseiRated ★ 3.5
NEW GAME!!Rated ★ 5.0
Gintama.Rated ★ 5.0
Gintama'Rated ★ 5.0
Gintama°Rated ★ 5.0
Non Non Biyori RepeatRated ★ 5.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.5