Series
Ratings
22
Temperature of LoveRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Magic School BusRated ★ 3.0