Series
Ratings
144- TriggerRated ★ 0.5
- The PittRated ★ 5.0
- This Is Going to HurtRated ★ 4.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
- AdolescenceRated ★ 3.5
- KarmaRated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- XO, Kitty Season 1Rated ★ 2.5
- XO, Kitty Season 2Rated ★ 2.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
- A Man on the InsideRated ★ 4.5
- Emily in ParisRated ★ 4.0
- Emily in ParisRated ★ 4.0
- Emily in ParisRated ★ 4.0
- EveRated ★ 2.5
- Young Sheldon Season 7Rated ★ 5.0
- Modern FamilyRated ★ 5.0
- Modern FamilyRated ★ 5.0
- Modern FamilyRated ★ 5.0
- Only Murders in the Building Season 4Rated ★ 5.0