Movies
Ratings
520
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Wall to WallRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 2.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 2.5
HungerRated ★ 3.0- Highway FamilyRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Voices of a Distant StarRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 3.0