Titles you rated
Child's PlayRated ★ 4.5
LucyRated ★ 2.5
AntiqueRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 2.0
8 MileRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 2.0
SpyRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 2.5
AmélieRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Paradise MurderedRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5