Movies
Ratings
971
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Sing 2Rated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 4.0
LucaRated ★ 4.0
F9: The Fast SagaRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 5.0
Salut d’AmourRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 2.5
Gray MattersRated ★ 1.0
SecretRated ★ 2.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 1.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.0
MalenaRated ★ 3.0