Titles you rated
 Steel Troops Season 1Rated ★ 5.0 Steel Troops Season 1Rated ★ 5.0
 SKY CastleRated ★ 4.5 SKY CastleRated ★ 4.5
 We Married as a Job!Rated ★ 4.5 We Married as a Job!Rated ★ 4.5
 LiveRated ★ 4.5 LiveRated ★ 4.5
 GoblinRated ★ 4.5 GoblinRated ★ 4.5
 Jealousy IncarnateRated ★ 4.0 Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
 DoctorsRated ★ 4.0 DoctorsRated ★ 4.0
 Another Miss OhRated ★ 4.0 Another Miss OhRated ★ 4.0
 Descendants of the SunRated ★ 5.0 Descendants of the SunRated ★ 5.0
 Oh My GhostRated ★ 4.0 Oh My GhostRated ★ 4.0
 Incomplete LifeRated ★ 5.0 Incomplete LifeRated ★ 5.0
 Boys Over FlowersRated ★ 5.0 Boys Over FlowersRated ★ 5.0
- Baebanui JangmiRated ★ 5.0
- Medical BrothersRated ★ 5.0
 Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 5.0 Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 5.0
 Stock FlowerRated ★ 5.0 Stock FlowerRated ★ 5.0
- Fox and Cotton CandyRated ★ 5.0
- School 3Rated ★ 5.0
 Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 5.0 Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 5.0
 SeoulmoonRated ★ 5.0 SeoulmoonRated ★ 5.0