Movies
Ratings
50
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.5
The ProtectorRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Superman IIIRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
YamakasiRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
The World Is Not EnoughRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0