Movies
Ratings
384
The WailingRated ★ 5.0
HoneyRated ★ 3.5
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 4.5
Bloody TieRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.5
ImmortalsRated ★ 3.0
Public EnemiesRated ★ 3.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 2.5
Ninja AssassinRated ★ 3.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 2.5
Final Destination 2Rated ★ 2.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.0
The TuxedoRated ★ 3.5
The Beast And The BeautyRated ★ 3.5
Final Destination 3Rated ★ 2.5
The FakeRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 3.5
Thirteen GhostsRated ★ 2.5
Ever After: A Cinderella StoryRated ★ 3.0