Titles you rated
ConclaveRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
DogvilleRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0