Titles you rated
Sliding DoorsRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
JunoRated ★ 2.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.5
What Women WantRated ★ 3.0