Movies
Ratings
832
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 0.5
InterstellarRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5