Movies
Ratings
164
ArrivalRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 5.0
Lovely, StillRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 3.0
The New GirlfriendRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
The Spanish ApartmentRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 4.0
The Jane Austen Book ClubRated ★ 3.0
The Match Factory GirlRated ★ 3.0
My Life as a DogRated ★ 5.0
One Million Yen GirlRated ★ 0.5
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 3.0
Taipei ExchangesRated ★ 3.0
ChefRated ★ 2.0- BlackRated ★ 2.5
Ethel & ErnestRated ★ 5.0
Wood Job!Rated ★ 1.0