Titles you rated
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 0.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 3.5