Movies
Ratings
1170
The World of LoveRated ★ 3.0
The Beaches of AgnèsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Hard TruthsRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 0.5
DogvilleRated ★ 4.0
Lucky Chan-silRated ★ 2.5
TomboyRated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 5.0
La ChimeraRated ★ 2.5
Funny GamesRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 0.5
Burn After ReadingRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5