Series
Ratings
18
GirlsRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.5
Miss KoreaRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
GothamRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Warm and CozyRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5