Series
Ratings
25
GoblinRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0
Heart to HeartRated ★ 2.0
HealerRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 2.5
Let's EatRated ★ 2.0
HeartstringsRated ★ 1.0
High School King of SavvyRated ★ 2.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 1.5
Master's SunRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0