Movies
Ratings
30
BedevilledRated ★ 5.0
AssassinsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0
The ReapingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 1.0
ShrekRated ★ 1.0
AvatarRated ★ 1.0
Memories of MurderRated ★ 1.0
King KongRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 0.5
Good Will HuntingRated ★ 1.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 1.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.0