Titles you rated
Wonder WomanRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.5
AustraliaRated ★ 4.0
Get SmartRated ★ 4.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The RecallRated ★ 0.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
Dachimawa LeeRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0