Movies
Ratings
172
Big FishRated ★ 3.5
La lunaRated ★ 0.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
Ernest & CelestineRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
RudderlessRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
BrooklynRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 5.0
Chico & RitaRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
BronsonRated ★ 3.5
LawlessRated ★ 4.0