Titles you rated
MulanRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
It Chapter TwoRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
The CulpritRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
The VillainessRated ★ 3.5