Movies
Ratings
942
Galaxy Express 999Rated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.5
TarRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0